Tyrkysová ovčia kožušina

Tyrkysovo zafarbená ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím. Ovčiu kožušinu je možne využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah alebo ako predlohu scény pri fotografovaní produktov. Hovorí sa, že modrá farba je farbou pokoja, uvoľnenosti a farbou nekonečných citov. Vyjadruje citlivosť a tiež jemnosť. V spojení s hebkými a jemnými vlasmi z pravej ovčej kožušiny je to však úplne dokonalé. Farba pokojnej vody alebo tiež nekonečného neba, pokrytého chumáčmi jemných oblakov. Také sú aj naše kožušiny. Každý z nás si zaslúži jemný dotyk a pokoj, tak prečo si neskúsiť vytvoriť svoj vlastný kúsok neba práve u vás v obývačke, v spálni alebo kdekoľvek, kde sa vám zachce?

Variant:
€49 €59 od €49
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 122/M 122/L Zvoľte variant
Tyrkysová ovčia kožušina
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Doručenie aj vrátenie zdarma!
Kvalita
Garancia kvality
30-dňové bezplatné vrátenie!
Dodanie za 24 - 72 hodín
Dodanie za 24 - 72 hodín
na akúkoľvek adresu!
Tovar skladom
Tovar skladom
Slovenský e-shop!

Podrobný popis

  • Jedinečná dekorácia to je biela ovčia kožušina.
  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
  • Dokonalý produkt pre tých, ktorí chcú ostať v spojení s prírodou.
  • Vhodné aj pre alergikov.
  • Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál vyznačujúci sa dlhou živostnosťou
  • Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.
  • Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že boľavé miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je od 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.

Doručenie do 2 pracovných dní!!!