Sivá ovčia kožušina

Sivá zafarbená ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute. Sivá farba je v spoločnosti vnímaná rôzne. Je symbolom všednosti a obyčajnosti. Na strane druhej je však práve ona tá, ktorá dodáva punc luxusu a výnimočnosti. Práve sivá farba dokáže to, čo žiadna iná. Dať do popredia krásu a lesk všetkému okolo seba. A presne takéto sú aj naše sivé ovčie kožušinky. Dôstojne ukryté, no zároveň tak silné, bez ktorých by bol celok neúplný a prázdny.

Variant:
€39 €44 €54 od €39
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 82/S 9 82/M 82/L Zvoľte variant
Sivá ovčia kožušina
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Doručenie aj vrátenie zdarma!
Kvalita
Garancia kvality
30-dňové bezplatné vrátenie!
Dodanie za 24 - 72 hodín
Dodanie za 24 - 72 hodín
na akúkoľvek adresu!
Tovar skladom
Tovar skladom
Slovenský e-shop!

Podrobný popis

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
  • Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál. Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov. A práve vďaka rôznemu farebnému prevedeniu ju môžete dopasovať všade, kam si len zmyslíte.
  • Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť.
  • Materiál je pružný, dlhodobo čistý, absorbuje vlhkosť z okolitého prostredia a vydáva teplo.
  • Neobsahujú baktérie a škodlivé mikroorganizmy.


  Rozmer koží je od 90CM na dĺžku a 50CM na šírku.

  Doručenie do 2 pracovných dní!!!