Hnedý muflón

Jedinečná a originálna hnedá farba ovčej kožušinky MUFLÓN odzrkadľuje bezpečnosť a teplo. Človek vystavený stresu cíti k tejto farbe náklonnosť. Je tiež farbou pôžitkov, ktoré vám aj táto kožušina dokáže priniesť. Uprednostňujú ju ľudia, ktorí majú radi pohodlie, ľudia pokojní a spravodliví, ale i vyčerpaní a unavení životom, ktorí potrebujú oddych a kľud. V byte pôsobí príjemne a teplo, preto v kombinácii s rôznymi pestrými farbami vytvára jedinečnú atmosféru pokoja a radosti zároveň.

Variant:
€39 €44 €49 €59 od €39
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 85/S 85/M 85/L 85/XL Zvoľte variant
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Doručenie aj vrátenie zdarma!
Kvalita
Garancia kvality
30-dňové bezplatné vrátenie!
Dodanie za 24 - 72 hodín
Dodanie za 24 - 72 hodín
na akúkoľvek adresu!
Tovar skladom
Tovar skladom
Slovenský e-shop!

Podrobný popis

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
  • Ovčia kožušina je originálny a luxusný interiérový i exteriérový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárii, na chate alebo v aute. Poteší každého milovníka prírody, manželku, deti a v neposlednom rade vášho domáceho miláčika.
  • Ovčiu kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah, zdravotnú pomôcku alebo pri fotografovaní produktov.
  • Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus.
  • Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že chorobou napadnuté miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

   

   

   

  Rozmer koží je od 90CM na dĺžku a 50CM na šírku.


  Doručenie do 2 pracovných dní!!!