Medicínska ovčia kožušina RELUGAN

Relugan ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím. Kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, koberček, poťah. Béžová ovčia kožušina sa od bielej kožušiny odlišuje šetrnejším spôsobom vypracovania a preto je vhodnejšia pre priamy kontakt s citlivou pokožkou detí. Práve vďaka svojmu sfarbeniu je jedinečná. Zmes bielej, žltej a zlatej farby. Kým biela je farba čistoty, pokoja a neutrality, žltá farba má oživujúci účinok, evokujúci túžbu po slobode, šťastí a radosti. A nakoniec zlatá farba, tá je znakom vznešenosti a optimizmu. To všetko sa spája v jedno, a práve toto spojenie farieb s jemným a hebkým vlasom kožušinky vytvára pocit dokonalosti, šťastia a spokojnosti.

Variant:
€39 €44 €49 od €39
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 46/M 1 46/L 1 46/XL Zvoľte variant
Medicínska ovčia kožušina RELUGAN
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Doručenie aj vrátenie zdarma!
Kvalita
Garancia kvality
30-dňové bezplatné vrátenie!
Dodanie za 24 - 72 hodín
Dodanie za 24 - 72 hodín
na akúkoľvek adresu!
Tovar skladom
Tovar skladom
Slovenský e-shop!

Podrobný popis

  • Jedinečná dekorácia to je biela ovčia kožušina.
  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
  • Dokonalý produkt pre tých, ktorí chcú ostať v spojení s prírodou.
  • Vhodné aj pre alergikov.
  • Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál vyznačujúci sa dlhou živostnosťou
  • Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.
  • Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že boľavé miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je od 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.

Doručenie do 2 pracovných dní!!!