Sivý koberček DOUBLE

Sivá zafarbená ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute. Sivá farba je v spoločnosti vnímaná rôzne. Na jednej strane môže vzbudzovať pocity nudy, stereotypu či monotónnosti. Je symbolom všednosti a obyčajnosti. Na strane druhej je však práve ona tá, ktorá dodáva punc luxusu a výnimočnosti. Práve sivá farba dokáže to, čo žiadna iná. Dať do popredia krásu a lesk všetkému okolo seba. A presne takéto sú aj naše sivé ovčie kožušinky. Dôstojne ukryté, no zároveň tak silné, bez ktorých by bol celok neúplný a prázdny.

Variant:
€99 €109 od €99
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 149/M 1 149/L 1 Zvoľte variant
Sivý koberček DOUBLE
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Doručenie aj vrátenie zdarma!
Kvalita
Garancia kvality
30-dňové bezplatné vrátenie!
Dodanie za 24 - 72 hodín
Dodanie za 24 - 72 hodín
na akúkoľvek adresu!
Tovar skladom
Tovar skladom
Slovenský e-shop!

Podrobný popis

  • Jedinečná dekorácia to je biela ovčia kožušina.
  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
  • Dokonalý produkt pre tých, ktorí chcú ostať v spojení s prírodou.
  • Vhodné aj pre alergikov.
  • Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál vyznačujúci sa dlhou živostnosťou
  • Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.
  • Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že boľavé miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je od 180CM na dĺžku a 60CM na šírku.

Doručenie do 7 pracovných dní!!!