Medicínska ovčia kožušina MERINO®

Relugan ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím. Kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, koberček, poťah. Béžová ovčia kožušina sa od bielej kožušiny odlišuje šetrnejším spôsobom vypracovania a preto je vhodnejšia pre priamy kontakt s citlivou pokožkou detí. Práve vďaka svojmu sfarbeniu je jedinečná. Zmes bielej, žltej a zlatej farby. Kým biela je farba čistoty, pokoja a neutrality, žltá farba má oživujúci účinok, evokujúci túžbu po slobode, šťastí a radosti. A nakoniec zlatá farba, tá je znakom vznešenosti a optimizmu. To všetko sa spája v jedno, a práve toto spojenie farieb s jemným a hebkým vlasom kožušinky vytvára pocit dokonalosti, šťastia a spokojnosti.

Variant:
€44 €49 od €44
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 70/M 70/L Zvoľte variant
Medicínska ovčia kožušina MERINO®
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Doručenie aj vrátenie zdarma!
Kvalita
Garancia kvality
30-dňové bezplatné vrátenie!
Dodanie za 24 - 72 hodín
Dodanie za 24 - 72 hodín
na akúkoľvek adresu!
Tovar skladom
Tovar skladom
Slovenský e-shop!

Podrobný popis

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
  • Dokonalý produkt pre tých, ktorí chcú ostať v spojení s prírodou.
  • Vhodné aj pre alergikov.
  • Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál vyznačujúci sa dlhou živostnosťou
  • Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.
  • Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že boľavé miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je od 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.

Doručenie do 2 pracovných dní!!!