Ružová ovčia kožušina

Ovčia kožušina v krásnej ružovej farbe rozžiari každý kút vášho domu. Je to moderný bytový doplnok vytvárajúcu pocit luxusu a pohodlia so všestranným využitím v domácnosti, kancelárii, na chate alebo v aute. Ovčiu kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah alebo ako predlohu scény pri fotografovaní produktov. Dokonale vyzdvihne atmosféru v izbe, práve vďaka svojej originálnej farbe, ktorá je jemná, zároveň aj priateľská, optimistická a hravá. Nie je nič lepšie, ako keď sa spojí pohodlie, relax a oddych s farbou priateľstva a šťastia.

Variant:
€49 €59 od €49
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 91/M 91/L Zvoľte variant
Ružová ovčia kožušina
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Doručenie aj vrátenie zdarma!
Kvalita
Garancia kvality
30-dňové bezplatné vrátenie!
Dodanie za 24 - 72 hodín
Dodanie za 24 - 72 hodín
na akúkoľvek adresu!
Tovar skladom
Tovar skladom
Slovenský e-shop!

Podrobný popis

  • Jedinečná dekorácia to je biela ovčia kožušina.
  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
  • Dokonalý produkt pre tých, ktorí chcú ostať v spojení s prírodou.
  • Vhodné aj pre alergikov.
  • Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál vyznačujúci sa dlhou živostnosťou
  • Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.
  • Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že boľavé miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je od 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.

Doručenie do 2 pracovných dní!!!