Oranžová ovčia kožušina

Oranžová je farbou ohňa. Má osviežujúci, a zároveň aj upokojujúci účinok. Vytvára harmóniu, súlad medzi telom a dušou, znižuje podráždenosť, únavu, uvoľňuje, zabezpečí odpočinok, regeneráciu, naberanie sily, a to všetko ešte zdôrazňuje jemnosť, pohodlnosť a luxus týchto farebných ovčích kožušín.

Variant:
€39 €44 €54 od €39
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 119/S 119/M 119/L Zvoľte variant
Oranžová ovčia kožušina
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Doručenie aj vrátenie zdarma!
Kvalita
Garancia kvality
30-dňové bezplatné vrátenie!
Dodanie za 24 - 72 hodín
Dodanie za 24 - 72 hodín
na akúkoľvek adresu!
Tovar skladom
Tovar skladom
Slovenský e-shop!

Podrobný popis

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.
  • Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál. Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov. A práve vďaka rôznemu farebnému prevedeniu ju môžete dopasovať všade, kam si len zmyslíte.
  • Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť.
  • Materiál je pružný, dlhodobo čistý, absorbuje vlhkosť z okolitého prostredia a vydáva teplo.
  • Neobsahujú baktérie a škodlivé mikroorganizmy.


  Štandardný rozmer koží je od 90CM na dĺžku a 50CM na šírku.
  Doručenie do 2 pracovných dní!!!