CYKLAMENOVÁ OVČIA KOŽUŠINA

49,00 €

Cyklamenová je optimistická farba, vitálna farba aktívnosti, horúčavy, boja, vášnivého života. Je ľudsky najvýraznejšia, extrovertná farba, ktorú spájame s plnosťou života, odvahou, obetavosťou, láskou, silnými citmi a skutkami vášne. Cyklámen nikoho nenechá chladným. Môžete ju milovať alebo nenávidieť, ale pri červenej farbe len ťažko zostaneme ľahostajnými. Tmavoružová zväčšuje svalovú hmotu, zrýchľuje pulz, zvyšuje tlak krvi, zrýchľuje krvný obeh, vylučovanie adrenalínu a činnosť pečene. Prehlbuje dýchanie.

Rozmer
Množstvo

 

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥

·         Dokonalá alternatíva náhrady všadeprítomných syntetických materiálov.

·         Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

·         Farebné ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál, ktorý sa počas výroby prifarbuje špeciálnymi a zdraviu nezávadnými farbami.  Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, keďže fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.

·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus.

·         Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že chorobou napadnuté miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe,. ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je v intervale 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
110CM
Šírka
60CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)