TYRKYSOVÁ OVČIA KOŽUŠINA

39,00 €

Tyrkysovo zafarbená ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím. Ovčiu kožušinu je možne využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah alebo ako predlohu scény pri fotografovaní produktov. Hovorí sa, že modrá farba je farbou pokoja, uvoľnenosti a farbou nekonečných citov. Vyjadruje citlivosť a tiež jemnosť. V spojení s hebkými a jemnými vlasmi z pravej ovčej kožušiny je to však úplne dokonalé. Farba pokojnej vody alebo tiež nekonečného neba, pokrytého chumáčmi jemných oblakov. Také sú aj naše kožušiny. Každý z nás si zaslúži jemný dotyk a pokoj, tak prečo si neskúsiť vytvoriť svoj vlastný kúsok neba práve u vás v obývačke, v spálni alebo kdekoľvek, kde sa vám zachce?

Rozmer
Množstvo

 

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥

·         Dokonalá alternatíva náhrady všadeprítomných syntetických materiálov.

·         Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

·         Farebné ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál, ktorý sa počas výroby prifarbuje špeciálnymi a zdraviu nezávadnými farbami.  Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, keďže fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.

·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus.

·         Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že chorobou napadnuté miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe,. ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je do 110cm na dĺžku a 60cm na šírku.


Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
110CM
Šírka
60CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (1)
Hodnotenie