ŽLTÉ OVČIE KOŽUŠINY

49,00 €

Žltá je farbou slnka, nádeje, pokoja, rovnováhy. Má osviežujúci, a zároveň aj upokojujúci účinok. Vytvára harmóniu, súlad medzi telom a dušou, znižuje podráždenosť, únavu, uvoľňuje, zabezpečí odpočinok, regeneráciu, naberanie sily, a to všetko ešte zdôrazňuje jemnosť, pohodlnosť a luxus týchto farebných ovčích kožušín.

Rozmer
Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥

·         Dokonalá alternatíva náhrady všadeprítomných syntetických materiálov.

·         Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

·         Farebné ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál, ktorý sa počas výroby prifarbuje špeciálnymi a zdraviu nezávadnými farbami.  Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, keďže fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.

·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus.

·         Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že chorobou napadnuté miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe,. ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch. 


Rozmer koží je od 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.


Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
110CM
Šírka
60CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (1)
Hodnotenie