BORDOVÉ OVČIE KOŽUŠINY

39,00 €

Ak sa povie bordová ako víno, okamžite sa nám vynorí predstava pohodlia, odpočinku a pekného večera s milovanou osobou. Práve takýto neoceniteľný relax vám môže priniesť táto kvalitná a originálna ovčia kožušinka. Práve vďaka svojej dokonalej farbe, ktorá je majestátna a vyžarujúca nadriadenosť. Vínová alebo purpurová farba podporuje správne fungovanie tepien a žíl, pomáha udržiavať vaše srdce zdravé a stimuluje aj krvný tlak. Zdravotné pôsobenie ovčej kožušiny je naozaj neoceniteľné a všestranné.

Rozmer
Množstvo

 

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥ 

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

  ·         Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál. Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov. A práve vďaka rôznemu farebnému prevedeniu ju môžete dopasovať všade, kam si len zmyslíte.

  ·         Okrem ich neoceniteľnému zdravotnému pôsobeniu na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť, dokážu vás tiež zahriať lepšie, ako akákoľvek deka.


  Rozmer koží je od 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.


  Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
  Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
110CM
Šírka
60CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (1)
Hodnotenie