TMAVOHNEDÁ KOŽUŠINA

34,00 €

Jedinečná a originálna hnedá farba ovčej kožušinky odzrkadľuje bezpečnosť a teplo. Človek vystavený stresu cíti k tejto farbe náklonnosť. Je tiež farbou pôžitkov, ktoré vám aj táto kožušina dokáže priniesť. Uprednostňujú ju ľudia, ktorí majú radi pohodlie, ľudia pokojní a spravodliví, ale i vyčerpaní a unavení životom, ktorí potrebujú oddych a kľud. V byte pôsobí príjemne a teplo, preto v kombinácii s rôznymi pestrými farbami vytvára jedinečnú atmosféru pokoja a radosti zároveň.

Rozmer
Množstvo

  Bezpečný nákup

Vďaka šifrovaniu HTTPS, bezpečná platba kartou

  Doručenie a vrátenie ZDARMA!

+ Garancia vrátenia peňazí 20 dní!

  Tovar skladom

Rýchle doručenie kuriérom za 1-3 dní.

Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

  • Ovčia kožušina je originálny a luxusný interiérový i exteriérový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárii, na chate alebo v aute. Poteší každého milovníka prírody, manželku, deti a v neposlednom rade vášho domáceho miláčika.

  • Ovčiu kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah, zdravotnú pomôcku alebo pri fotografovaní produktov.

  • Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus.

·         Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že chorobou napadnuté miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

Rozmer koží je od 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.


Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥

Tabuľka dát

Dĺžka
110CM
Šírka
60CM

Mohlo by vás zaujať aj

chat Komentáre (1)
Hodnotenie