BIELA OVČIA KOŽUŠINA XXL

39,00 €

Ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute. Ovčiu kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah, zdravotnú pomôcku. Dokonalý kúsok šťastia. Aj tak by sme vedeli opísať luxus, relax, sladké leňošenie a ničnerobenie. A práve toto môžete dosiahnuť prostredníctvom originálnej ovčej kožušinky v nádhernej bielej farbe. Biela dokáže utíšiť bolesť. Je farbou čistoty, poriadku, neutrality. Vnucuje nevinnosť, láskavosť a čisté city. Je to farba znovuzrodenia v duši.

Rozmer
Množstvo

 

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.


  • Dokonalý produkt pre tých, ktorí chcú ostať v spojení s prírodou.


·         Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál.·         Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť.·         Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že chorobou napadnuté miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.
 Rozmer koží je podľa výberu štandard 120CM na dĺžku a 70CM na šírku.

Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
120CM
Šírka
70CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (5)
Hodnotenie