ČIERNE OVČIE KOŽUŠINY DO 90CM

34,00 €

Čierna farba neznamená vždy smútok a tmu. Práve naopak! Táto farba pôsobí elegantne a vznešene. Nie len, že sa využíva hlavne na označenie drahých a kvalitných produktov, je to tiež farba elegancie a luxusu. Je to obľúbená farba umelcov. Jej pozitívne významy spočívajú v jednote, sile, vytrvalosti a trpezlivosti. A nemenej dôležitým faktom je to, že na čiernom pozadí veľmi dobre vyniknú objekty všetkých farieb. Môžeme ju kombinovať s každou farbou, pretože ich osvieti. V kombinácií s bielou pôsobí slávnostne.

Rozmer
Množstvo

 

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

  • Dokonalý produkt pre tých, ktorí chcú ostať v spojení s prírodou.

·         Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál.

·         Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.

·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť.

·         Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že chorobou napadnuté miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je 90CM na dĺžku a 50CM na šírku.


Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥

Tabuľka dát

Dĺžka
90CM
Šírka
50CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (1)
Hodnotenie