SIVÁ OVČIA KOŽUŠINA do 120CM

44,00 €

Sivá zafarbená ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute. Sivá farba je v spoločnosti vnímaná rôzne. Na jednej strane môže vzbudzovať pocity nudy, stereotypu či monotónnosti. Je symbolom všednosti a obyčajnosti. Na strane druhej je však práve ona tá, ktorá dodáva punc luxusu a výnimočnosti. Práve sivá farba dokáže to, čo žiadna iná. Dať do popredia krásu a lesk všetkému okolo seba. A presne takéto sú aj naše sivé ovčie kožušinky. Dôstojne ukryté, no zároveň tak silné, bez ktorých by bol celok neúplný a prázdny.

Rozmer
Množstvo

 

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

·         Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál. Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov. A práve vďaka rôznemu farebnému prevedeniu ju môžete dopasovať všade, kam si len zmyslíte.

·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť.

·         Materiál je pružný, dlhodobo čistý, absorbuje vlhkosť z okolitého prostredia a vydáva teplo.

·         Neobsahujú baktérie a škodlivé mikroorganizmy.

 


Rozmer koží je do 120CM na dĺžku a 70CM na šírku.


Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu!
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
120CM
Šírka
70CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (2)
Hodnotenie