RUŽOVÁ OVČIA KOŽUŠINA

44,00 €

Ovčia kožušina v krásnej ružovej farbe rozžiari každý kút vášho domu. Je to moderný bytový doplnok vytvárajúcu pocit luxusu a pohodlia so všestranným využitím v domácnosti, kancelárii, na chate alebo v aute. Ovčiu kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah alebo ako predlohu scény pri fotografovaní produktov. Dokonale vyzdvihne atmosféru v izbe, práve vďaka svojej originálnej farbe, ktorá je jemná, zároveň aj priateľská, optimistická a hravá. Nie je nič lepšie, ako keď sa spojí pohodlie, relax a oddych s farbou priateľstva a šťastia.

Rozmer
Množstvo

 

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

  • Dajte STOP-ku všetkým syntetickým materiálom. Nechajme prírodu dokázať, že práve ona je tým najlepším dizajnérom !!

·         Farebné ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál, ktorý sa počas výroby prifarbuje špeciálnymi a zdraviu nezávadnými farbami.  Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, keďže fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.

·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť.

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥

 


Rozmer koží je do 110cm na dĺžku a 60cm na šírku.


Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
90CM
Šírka
50CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (2)
Hodnotenie