• Výpredaj!

BIELA JAHŇACIA KOŽUŠINA DO 90CM

31,50 €

Jahňacia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute. Jahňaciu kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah alebo ako predlohu scény pri fotografovaní produktov. Dokonalý kúsok šťastia. Aj tak by sme vedeli opísať luxus, relax, sladké leňošenie a ničnerobenie. A práve toto môžete dosiahnuť prostredníctvom originálnej ovčej kožušinky v nádhernej bielej farbe. Biela farba je jedinou dokonalou farbou, pretože obsahuje všetky ostatné. Dokáže utíšiť bolesť. Je farbou čistoty, poriadku, neutrality. Vnucuje nevinnosť, láskavosť a čisté city. 

Rozmer
Množstvo

  Bezpečný nákup

Vďaka šifrovaniu HTTPS, bezpečná platba kartou

  Doručenie a vrátenie ZDARMA!

+ Garancia vrátenia peňazí 20 dní!

  Tovar skladom

Rýchle doručenie kuriérom za 1-3 dní.

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!!  OBJEDNAJ TERAZ! ♥ ♥ ♥ 

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

  • Jahňacia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute. Poteší každého milovníka prírody, manželku, deti a v neposlednom rade vášho domáceho miláčika.

  • Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť

  • Kožušina je tiež súčasný moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute, napríklad ako dekorácia, koberček, podložka, poťah.


Rozmer koží je v intervale do 90cm na dĺžku a 50CM na šírku.


Jahňatá boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
90CM
Šírka
50CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (3)
Hodnotenie