RELUGAN OVČIA KOŽUŠINA

34,00 €

Relugan ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím. Kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, koberček, poťah. Béžová ovčia kožušina sa od bielej kožušiny odlišuje šetrnejším spôsobom vypracovania a preto je vhodnejšia pre priamy kontakt s citlivou pokožkou detí. Práve vďaka svojmu sfarbeniu je jedinečná. Zmes bielej, žltej a zlatej farby. Kým biela je farba čistoty, pokoja a neutrality, žltá farba má oživujúci účinok, evokujúci túžbu po slobode, šťastí a radosti. A nakoniec zlatá farba, tá je znakom vznešenosti a optimizmu. To všetko sa spája v jedno, a práve toto spojenie farieb s jemným a hebkým vlasom kožušinky vytvára pocit dokonalosti, šťastia a spokojnosti.

Rozmer
Množstvo

 

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥

  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

·         Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál. Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.

·         Spojenie dizajnu, pohodlia a kvality za bezkonkurenčnú cenu.

·         Ideálny doplnok ako pokrývka kožených súprav, ktoré sú tepelne veľmi neprispôsobivé a nestále. Práve vďaka úžasným termoregulačným vlastnostiam ovčích kožušín, čo znamená, že v zime zahrejú a v lete schladia, to už viac nie je problém.

·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť.


Rozmer koží je cca 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.


Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

Tabuľka dát

Dĺžka
110CM
Šírka
60CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (2)
Hodnotenie