BIELA OVČIA KOŽUŠINA

34,00 €

Ovčia kožušina je moderný bytový doplnok so všestranným využitím v domácnosti, kancelárií, na chate alebo v aute. Ovčiu kožušinu je možné využiť ako dekoráciu, podložku, koberček, poťah, zdravotnú pomôcku. Dokonalý kúsok šťastia. Aj tak by sme vedeli opísať luxus, relax, sladké leňošenie a ničnerobenie. A práve toto môžete dosiahnuť prostredníctvom našej originálnej ovčej kožušinky v nádhernej bielej farbe. Biela farba dokáže utíšiť bolesť. Je farbou čistoty, poriadku, neutrality. Vnucuje nevinnosť, láskavosť a čisté city. Práve čistota je pri kožušine zabezpečená obsahom lanolínu ktorý je antibakteriálny a vďaka nemu má kožušina prirodzenú odolnosť voči nečistotám.

Rozmer
Množstvo

 

  • Jedinečná dekorácia to je biela ovčia kožušina.
  • Prírodný produkt, ktorý je šetrne ošetrený a zbavený všetkých nečistôt a ovčieho pachu, moderným spôsobom vypracovania vo veľkovýrobe.

  • Dokonalý produkt pre tých, ktorí chcú ostať v spojení s prírodou.

  • Vhodné aj pre alergikov.

·         Ovčie kožušiny sú 100% prírodný materiál vyznačujúci sa dlhou živostnosťou

·         Každý kúsok je jedinečný a vytvárajúci pocit luxusu a pohodlia. Kam ju uložíte alebo ako ju využijete je len a len na vás, pretože fantázii sa medze nekladú.  Dokonale premenia váš dom na domov, zútulnia vašu domácnosť a prinesú pocit tepla a pohodlia pre vás, vaše deti a, samozrejme, aj pre vašich domácich miláčikov.

·         Neoceniteľné zdravotné pôsobenie na ľudský organizmus práve vďaka stálemu príjemnému teplu, ktorému sú vystavené chorobou napadnuté miesta a ktoré tiež upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. 

·         Svojou schopnosťou odvádzať teplo vám zaručí príjemný hrejivý pocit v oblasti kontaktu. Zdravotné pôsobenie ovčej vlny spočíva v tom, že boľavé miesta sú vystavované stálemu príjemnému teplu, ktoré upravuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Prikladanie je vhodné pri liečbe, ale aj prevencií reumatizmu, poruchách krvného obehu, bolestiach chrbtice, zápaloch svalov a šliach, gynekologických problémoch, zápaloch.

 


Rozmer koží je od 110CM na dĺžku a 60CM na šírku.


Ovce boli chované na Slovenskej farme vo voľnom výbehu! 
Doručenie do 3 pracovných dní!!!

♥ ♥ ♥ SKVELÝ TIP NA DARČEK!!! ♥ ♥ ♥

Tabuľka dát

Dĺžka
110CM
Šírka
60CM

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (7)
Hodnotenie